Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

JVD Janusz Kulig

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i wdrażanie działań związanych z wprowadzaniem produktów do podmiotów handlowych.

  • Budowanie relacji biznesowych z klientami.

  • Zarządzanie powierzonymi narzędziami oraz promocjami zapewniając zwrot inwestycji.

  • Współpraca z działem handlowym firmy i zespołem ludzi pracujących w rynku.

  • Mobilny charakter pracy.

Nasze wymagania

  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy.

  • Nastawienie na rezultat i konsekwencja w działaniu.

  • Umiejętności analityczne i wykorzystanie ich w ramach działań sprzedażowych.

  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów i negocjacji handlowych na poziomie właścicieli i osób zarządzającymi placówkami handlowymi.

  • Umiejętność skutecznego nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Mile widziane doświadczenie handlowe.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjny, prowizyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników handlowych.

  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji i umiejętności.

  • Możliwość planowania i realizacji samodzielnych zadań handlowych.

  • Samochód służbowy oraz inne narzędzia niezbędne do wykonywania pracy w rynku.

Osoby zainteresowane współpracą z naszą firmą prosimy o przesyłanie Curriculum Vitae wraz ze zdjęciem oraz Listu Motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ

JVD, Janusz Kulig to firma działająca w obszarze oświetlenia LED, która od kilku lat skutecznie wprowadza i rozwija produkty pod markami Dioled i Qlasic.

Zgodnie z założonymi celami i planami poszukujemy pracowników, którzy wzięliby udział w budowaniu mocnej pozycji i przyczyniliby się do dalszego rozwoju firmy wśród nowych kontrahentów.

Przewiń do profilu firmy