Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Westland Sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Kandydat zatrudniony na stanowisku Regionalnego Przedstawiciela Handlowego będzie w głównej mierze odpowiedzialny za:

  • realizację strategii sprzedaży produktów ogrodniczych we wszystkich kanałach dystrybucji.

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymanie relacji z obecnymi,

  • monitorowanie stanów oraz dbanie o ekspozycję towaru u klientów

  • przygotowywanie ofert sprzedawanych produktów,

  • organizację, kontrolę i zwiększanie efektywności pracy,

  • współpracę z przedstawicielami handlowymi kontrahentów,

  • raportowanie i analizowanie bieżącej sytuacji na rynku

Nasze wymagania

  • umiejętność negocjacji handlowych,

  • umiejętność budowania trwałych i pozytywnych relacji z klientami,

  • komunikatywność, kreatywność, pogodne usposobienie,

  • samodzielność, dobra organizacja czasu pracy oraz inicjatywa w działaniu,

  • gotowość do pracy w terenie z możliwością noclegów poza miejscem zamieszkania

  • silna motywacja do pracy,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • prawo jazdy kat.B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdu

  • znajomość branży ogrodniczej będzie dodatkowym atutem

  • znajomość języka angielskiego – mile widziana

To oferujemy

  • możliwość rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie w oparciu o system: podstawa + premia uzależniona od wyników pracy

  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon

  • ubezpieczenie firmowe, opieka medyczna