Logo Pracuj.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Vet Planet Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii sprzedaży w podległym regionie,
  • Regularna analiza i raportowanie wyników finansowych,
  • Odpowiedzialność za pozyskiwanie i utrzymanie długofalowej relacji z klientami - lekarzami weterynarii,
  • Negocjacje kontraktów, aktywna sprzedaż produktów,
  • Przeprowadzanie szkoleń dla lekarzy z zakresu żywienia małych zwierząt,
  • Monitoring i analiza danych rynkowych w tym śledzenie działań konkurencji,
  • Budowanie i odpowiedzialność za wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Min. 2 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży,
  • Mile widziane doświadczenie w branży weterynaryjnej
  • Wykształcenie wyższe, dodatkowym atutem będzie dyplom wydziałów: nauk o zwierzętach, weterynarii, technologii żywienia zwierząt lub pokrewnych kierunków
  • Umiejętności handlowe i negocjacyjne
  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy
  • Zorientowanie na wyniki pracy, kreatywność i rzetelność
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę
  • Bycie częścią innowacyjnego i dynamicznego projektu; w firmie, która nie boi się korzystania z najnowocześniejszych rozwiązań i rzuca wyzwanie status quo
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • Pakiet Opieki Medycznej Medicover oraz karta sportowa
  • Polisa ubezpieczeniowa 1,5 mln
  • Możliwość rozwoju osobistego – dofinansowanie do Studiów i kursów, wewnętrzne i zewnętrzne warsztaty rozwojowe
  • Regularny Feedback
  • Biuro z rodzinną atmosferą

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • dodatkowy urlop

Regionalny Przedstawiciel Handlowy, kujawsko-pomorskie