Logo Pracuj.pl

Regionalny przedstawiciel handlowy

ZOSP RP Wytwórnia Umundurowania StrażackiegoO firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa obecnych i pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • Wizyty u klientów
  • Sprzedaż i jej rozwój
  • Przygotowywanie ofert dla klientów
  • Monitorowanie rynku
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Obsługa komputerowego programu handlowego
  • Rejon działania - województwa:
  • I. pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, kujawsko-pomorskie, łódzkie
  • II. lubelskie, podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie, śląskie
  • III. opolskie, dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie minimum 1 rok
  • Prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu pojazdów
  • Dyspozycyjność ( codzienna praca w terenie tj. na obszarze wyznaczonych województw)
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Znajomość obsługi komputera

Mile widziane

Preferowane miejsce zamieszkania na terenie województwa:

I. mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego

II. małopolskiego, świętokrzyskiego

III. lubuskiego, wielkopolskiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe + prowizyjne)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego, w tym szkolenia
  • Zapewniamy narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy)

Rejon działania: województwa

I. pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, kujawsko-pomorskie, łódzkie

II. lubelskie, podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie, śląskie

III. opolskie, dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie

ZOSP RP Wytwórnia Umundurowania Strażackiego

ZOSP RP Wytwórnia Umundurowania Strażackiego w Brzezinach

ul Żeromskiego 3 ,95-060 Brzeziny

Regionalny przedstawiciel handlowy, kujawsko-pomorskie