Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

NaturaVena Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapraszamy do objęcia stanowiska, dotyczącego współpracy z naszymi dystrybutorami oraz sklepami na wyznaczonym terenie.

  • Podtrzymywanie i rozbudowa sieci kontaktów ze sklepami i sieciami regionalnymi

  • Dbałość o realizację zamówień i płynność dostaw

  • Organizacja promocji u klientów

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie handlowe w branży spożywczej w kanale tradycyjnym.

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wysokie kompetencje do obsługi klienta

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Pozytywne nastawienie do zdrowego trybu życia!

To oferujemy

  • Narzędzia pracy takie jak np. samochód służbowy, telefon, tablet,

  • Umowę o pracę

  • Niezawodność systemu motywacyjnego i premiowego

NaturaVena Sp. z o.o.

NaturaVena Sp. z o.o. to polski producent żywności ekologicznej.

Od wielu lat współtworzymy rynek eko, rozwijamy go i promujemy.

DOŁĄCZ DO NASZEGO EKO- ZESPOŁU!

Przewiń do profilu firmy