Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

SellWise

8 3009 100 netto (+ VAT) / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie nowych klientów poprzez prospecting – cold call

  • Wsparcie techniczne podczas wdrożeń i testów kleju

  • Planowanie i raportowanie pracy w CRM

  • Spotkania techniczno-biznesowe (Będziesz prowadzić klienta przez cały proces sprzedaży – od zainicjowania kontaktu, przez badanie potrzeb, rekomendację rozwiązania, testy produktu na produkcji, przygotowanie oferty po negocjacje i zamknięcie sprzedaży)

  • Praca w terenie, a raz w miesiącu spotkanie w biurze w Warszawie

  • Region pracy obejmuje województwa: Lubuskie, Wielkopolskie, Łódzkie, Mazowieckie, Lubelskie.

Nasze wymagania

  • Masz co najmniej 2 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B do przemysłu

  • Mile widziane wykształcenie wyższe

  • W swoim portfolio posiadasz doświadczenie jako doradca techniczny, a rozmowy z inżynierami i szefami produkcji to dla Ciebie codzienność

  • Potrafisz samodzielnie analizować i tworzyć dane sprzedażowe oraz raportować w CRM

To oferujemy

  • Dobre wynagrodzenie w oparciu o umowę B2B

  • Bardzo motywujące premie wynikowe

  • Samochód służbowy klasy D

  • Niezbędne narzędzia do pracy – telefon, komputer

  • Rzetelny program wdrożenia nowego pracownika – nie zostaniesz rzucony na głęboką wodę!

  • Dołączysz do fajnego zespołu, który sobie pomaga, panuje serdeczna atmosfera – organizowane są spotkania integracyjne, karty podarunkowe na święta

  • Prywatna opieka medyczna w Luxmed

  • Karty podarunkowe na Święta

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • paczki świąteczne

Opis oferty

Jeśli zastanawiacie się nad pracą w firmie specjalizującej się w produkcji, rozwoju oraz dostarczaniu klejów i chemikaliów dla przemysłu to czytacie odpowiednie ogłoszenie!

Prowadzimy rekrutację dla klienta, który zapewnia fachową pomoc oraz doradztwo w zakresie oferowanych klejów, a także ich zastosowania w procesach produkcyjnych w przemyśle.

Dodatkowe informacje

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, videorozmowy kwalifikacyjnej, drugiej rozmowy z elementami Assessment Center. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.