Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Develey Polska Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktów z portfolio firmy i obsługa klientów na przydzielonym terenie,

  • realizacja wyznaczonych celów i zadań sprzedażowych,

  • budowanie długofalowych relacji z klientami,

  • egzekucja ustaleń handlowych i promocyjnych,

  • raportowanie wyników za pomocą systemu mobilnego,

  • analiza rynku oraz konkurencji na podległym terenie,

  • dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży detalicznej i hurtowej,

  • doświadczenie w kontaktach z sieciami handlowymi,

  • doskonała znajomość regionalnego rynku spożywczego,

  • wykształcenie min. średnie,

  • dyspozycyjność oraz determinacja do osiągania sukcesów,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie o charakterze międzynarodowym,

  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,

  • samochód oraz telefon służbowy,

  • pakiet benefitów ( opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe na życie, pakiet sportowy ).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Międzynarodowa firma z branży FMCG, jeden z najbardziej liczących się producentów musztard i sosów zimnych w Polsce i w Europie, zarządzająca w Polsce takimi markami jak: Develey, Kikkoman, Tabasco, Olivana, Del Monte, Mutti, z siedzibą Warszawa Praga Północ, poszukuje osoby na stanowisko: Regionalny Przedstawiciel Handlowy.

Przewiń do profilu firmy