Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Marani 1915 Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Lider w branży win gruzińskich, który w codziennej pracy ceni zaangażowanie, pasję, otwartość na klientów oraz budowanie partnerskich relacji.

Obowiązki:

  • Realizację planów sprzedaży w oparciu o współpracę z obecnymi klientami firmy, głownie detalicznymi, a także sieciowymi na wskazanym terenie,
  • Rozwój sieci sprzedaży na powierzonym terenie poprzez pozyskiwanie nowych odbiorców,
  • Raportowanie swoich działań do centrali firmy,
  • Budowanie profesjonalnych i pozytywnych relacji z Klientami.

Wymagania:

  • Doświadczenia w sprzedaży - doświadczenie w branży alkohole będzie atutem,
  • Wykształcenia minimum średniego,
  • Silnej orientacji na cel,
  • Umiejętności negocjacyjnych i nienagannej prezencji,
  • Uczciwości, odpowiedzialności, komunikatywności, zaangażowania oraz dyspozycyjności i dynamiki w działaniu,
  • Prawa jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków (samochód oraz telefon służbowy),
  • Wynagrodzenie w systemie - godna podstawa plus prowizja,
  • Wsparcie merytoryczne na każdym etapie wykonywanej pracy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku "Aplikuj teraz".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy