Ta oferta pracy jest nieaktualna od 283 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 08.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wiodący dystrybutor marek takich  jak
    Stanley, Black&Decker, DeWalt, Irwin
    w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osób na stanowisko

    Obowiązki

    • Sprzedaż narzędzi ręcznych, elektronarzędzi i akcesoriów do elektronarzędzi na powierzonym terenie, obejmującym województwa: wielkopolskie oraz zachodniopomorskie .
    • Przygotowywanie ofert i zamówień dla klientów
    • Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów  u klientów
    • Wdrażanie akcji marketingowych i promocyjnych u klientów
    • Organizowanie promocji indywidualnych (dedykowanych) dla konkretnego klienta
    • Budowanie długoterminowych relacji z klientami - utrzymywanie relacji oraz zdobywanie nowych klientów
    • Wsparcie przy egzekwowaniu należności od klientów
    • Dbanie o dobry wizerunek firmy
    • Współpraca z przedstawicielami producentów
    • Doradztwo techniczne

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie na stanowisku handlowym (przedstawiciel handlowy/ regionalny przedstawiciel handlowy/ koordynator sprzedaży)
    • Znajomość rynku narzędzi ręcznych, elektronarzędzi i akcesoriów mile widziana (będzie dodatkowym atutem)
    • Prawo jazdy kat B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
    • Znajomość pakietu MS Office
    • Komunikatywność
    • Kreatywność
    • Samodzielność w działaniu
    • Uczciwość
    • Terminowość
    • Dobra organizacja czasu jak i miejsca pracy
    • Umiejętność współpracy w grupie
    • Umiejętność pracy pod presją czasu

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
    • Pewność zatrudnienia w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.