Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-09-08
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 2017-10-08)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Wiodący dystrybutor marek takich  jak
Stanley, Black&Decker, DeWalt, Irwin
w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osób na stanowisko

Obowiązki

  • Sprzedaż narzędzi ręcznych, elektronarzędzi i akcesoriów do elektronarzędzi na powierzonym terenie, obejmującym województwa: wielkopolskie oraz zachodniopomorskie .
  • Przygotowywanie ofert i zamówień dla klientów
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów  u klientów
  • Wdrażanie akcji marketingowych i promocyjnych u klientów
  • Organizowanie promocji indywidualnych (dedykowanych) dla konkretnego klienta
  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami - utrzymywanie relacji oraz zdobywanie nowych klientów
  • Wsparcie przy egzekwowaniu należności od klientów
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Współpraca z przedstawicielami producentów
  • Doradztwo techniczne

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku handlowym (przedstawiciel handlowy/ regionalny przedstawiciel handlowy/ koordynator sprzedaży)
  • Znajomość rynku narzędzi ręcznych, elektronarzędzi i akcesoriów mile widziana (będzie dodatkowym atutem)
  • Prawo jazdy kat B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność
  • Kreatywność
  • Samodzielność w działaniu
  • Uczciwość
  • Terminowość
  • Dobra organizacja czasu jak i miejsca pracy
  • Umiejętność współpracy w grupie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
  • Pewność zatrudnienia w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się