Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • łódzkie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-08-21
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2019-09-20)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Bimak jest jednym z liderów rynku akcesoriów meblowych w Polsce. Od 2007 roku z powodzeniem specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży aluminiowych systemów do drzwi przesuwnych. Aktualnie wraz z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • Obsługa bieżących klientów w całym procesie handlowym
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie z nimi długotrwałych relacji
    • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
    • Przygotowywanie ofert handlowych
    • Monitorowanie potencjału klientów na danym rynku
    • Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy
    • Ukierunkowanie na realizacje zadań i osiąganie celów
    • Działanie na obszarze 1/8 kraju

    Wymagania:

    • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i obsługi kluczowych klientów
    • Doświadczenie w pracy jako Przedstawiciel handlowy
    • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań
    • Wysoka kultura osobista
    • Znajomość branży akcesoriów meblowych będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Elastyczne godziny pracy
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie
    • Niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, telefon, laptop
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.