Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

INTEGRATOR Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizację celów sprzedażowych na podległym terenie

  • rozwój dystrybucji najważniejszych grup produktów

  • raportowanie działań sprzedażowych

  • monitorowanie rynku i analiza konkurencji

  • dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie

  • bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów

  • silna motywacja do osiągania wysokich wyników

  • umiejętność pozyskiwania nowych Klientów i budowania długofalowych relacji

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość awansu w strukturach sprzedaży

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)

  • Rozwój zawodowy

  • Stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy

Jesteśmy jedną z wiodących firm świadczących usługi w zakresie przejmowania ustawowych obowiązków dotyczących zapewnienia poziomów zbiórki, odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych w branży motoryzacyjnej. Nasi partnerzy to komisy samochodowe oraz warsztaty.

Przewiń do profilu firmy