Logo Pracuj.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

INTEGRATOR Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizację celów sprzedażowych na podległym terenie
  • rozwój dystrybucji najważniejszych grup produktów
  • raportowanie działań sprzedażowych
  • monitorowanie rynku i analiza konkurencji
  • dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie
  • bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów
  • silna motywacja do osiągania wysokich wyników
  • umiejętność pozyskiwania nowych Klientów i budowania długofalowych relacji
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość awansu w strukturach sprzedaży
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)
  • Rozwój zawodowy
  • Stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy

INTEGRATOR Sp. z o.o.

Jesteśmy jedną z wiodących firm świadczących usługi w zakresie przejmowania ustawowych obowiązków dotyczących zapewnienia poziomów zbiórki, odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych w branży motoryzacyjnej. Nasi partnerzy to komisy samochodowe oraz warsztaty.

Regionalny Przedstawiciel Handlowy, łódzkie