Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Michalczyk i Prokop Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klientów na obszarze województw: wielkopolskiego i łódzkiego

  • Nawiązywanie kontaktów handlowych z nowymi kontrahentami

  • Realizowanie wytycznych dotyczących obecności produktów w punktach sprzedaży

  • Realizacja wyznaczonych celów i zadań sprzedażowych

  • Dbałość o właściwą ekspozycję produktów i materiałów POS

  • Inicjatywa w zakresie lokalnej działalności promocyjnej podnoszącej efektywność sprzedaży

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy, utrzymywanie bardzo dobrych relacji z Partnerami handlowymi

  • Rozpoznawanie i monitorowanie działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Prawo jazdy kat. B

  • Komunikatywność

  • Dobra organizacja pracy

  • Samodzielność

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację zadań

  • Znajomość branży artykułów biurowo-szkolnych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań – telefon, komputer, samochód

  • Dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Firma Michalczyk i Prokop powstała w 1992 r. w Łodzi - jako producent materiałów informacyjnych, z czasem koncentrując się na szerokiej ofercie druków niezbędnych w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz kalendarzach. Obecnie jest liderem na rynku druków akcydensowych, a jej oferta znacząco wychodzi poza obszar wydawniczy. Spółka jest właścicielem marki Tetis, adresowanej do użytkowników artykułów piśmienniczych, biurowych oraz szkolnych. Jej ugruntowana pozycja na rynku pozwala nam codziennie towarzyszyć dorosłym w pracy, a dzieciom w szkołach i przedszkolach.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

Praca terenie województwa wielkopolskiego i łódzkiego.