Ta oferta pracy jest nieaktualna od 115 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 27.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

    Obszar działalności: woj. mazowieckie, podlaskie, lubelskie

    ZAKRES ZADAŃ

    • Pozyskiwanie klientów, poprzez wizyty u nowych klientów branżowych w wyznaczonym regionie
    • Budowanie, rozwijanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
    • Współpraca z kierownikami działów, inżynierami branżowymi w celu optymalizacji wyników sprzedażowych
    • Podnoszenie oraz utrzymywanie wiedzy o produktach
    • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

    WYMAGANIA

    • Wykształcenie: min średnie techniczne (atutem będzie znajomość branży AKPiA)
    • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej, wysoka kultura pracy
    • Silna motywacja do pracy i konsekwencja w realizacji celów
    • Prawo jazdy kat. B

    OFERUJEMY

    • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
    • Profesjonalne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon,)
    • Pakiet szkoleń i innych działań wdrażających do pracy
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracy u lidera w swojej branży

    Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie online i dołączenie do CV klauzuli:

    „Na podstawie art. 6 ust 1 litera a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzonej przez Introl Sp. z o.o. (40-519 Katowice, ul. Kościuszki 112) rekrutacji na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy oraz na potrzeby wszystkich prowadzonych w przyszłości rekrutacji”