Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel handlowy

SG GLOVES sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Importer rękawic roboczych oraz dystrybutor środków ochrony indywidualnej o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje osób na stanowisko

Przedstawiciel handlowy
W regionach
Podkarpackie - Świętokrzyskie - Małopolskie oraz Lubelskie
Opolskie - Śląskie

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów w powierzonym regionie,
  • kompleksowa obsługa klientów i doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę,
  • analiza potrzeb klientów i przygotowywanie ofert,
  • negocjowanie warunków handlowych,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • monitorowanie rynku i analiza działań konkurencji,
  • planowanie, weryfikacja i raportowanie wyników sprzedaży.

Wymagania:

  • praca w branży bhp - warunek konieczny,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów,
  • wykształcenie min. średnie,
  • duże zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • gotowość do pracy w terenie,
  • poszukujemy kandydatów z całej polski!

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia stałe plus prowizyjne,
  • szkolenia sprzedażowe,
  • samodzielnie organizowanie swojego dnia pracy.
Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
odwiedź naszą stronę internetową: www.sg-gloves.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy