Logo Pracuj.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

GERDA Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedaży w powierzonym regionie (woj. świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie)
  • Budowa sieci sprzedaży oraz rozwijanie sprzedaży w istniejącej sieci (asortyment drzwi i bramy)
  • Budowanie pozytywnych i trwałych relacji z klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Efektywne planowanie, przygotowywanie i przeprowadzanie wizyt u klientów oraz późniejsza analiza wizyt
  • Wprowadzanie nowych produktów na rynek
  • Przeprowadzanie szkoleń dla klientów oraz doradztwo w zakresie oferowanego asortymentu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku we współpracy z klientami B2B (mile widziane w branży materiałów stolarki otworowej)
  • Bardzo dobra umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
  • Umiejętność tworzenia, utrzymywania i rozwijania kontaktów biznesowych
  • Bardzo dobrej obsługi komputera, szczególnie MS Office
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie powiązane z generowanymi wynikami, system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop)
  • Bogaty pakiet socjalny m.in. dofinansowanie do wypoczynku, nagrody jubileuszowe i inne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy polską firmą, która od ponad 30 lat rozwija się w branży związanej z produkcją drzwi, zamków, okuć i bram segmentowych. Nasza długoletnia obecność na rynku to potwierdzenie, że produkty GERDA są chętnie wybierane przez klientów i cenione za solidność, wytrzymałość i najwyższe standardy bezpieczeństwa. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy stawiają na nowoczesne technologie, szukają najlepszych rozwiązań i z każdym nowym projektem podnoszą sobie poprzeczkę coraz wyżej.

Miejsce pracy: woj. świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie