Logo Pracuj.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

ICA Polska Sp. z o. o.O firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedaży na wyznaczonym terenie
  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Utrzymywanie długofalowej współpracy z kluczowymi klientami Firmy
  • Kreowanie i dbanie o wizerunek firmy
  • Raportowanie wyników wykonanej pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenia minimum średniego
  • Doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego min 2 lata.
  • Orientacji na wyniki i utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi klientów
  • Doskonałej organizacji pracy
  • Inicjatywy oraz zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Prawa jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Doświadczenie handlowe w branży chemii budowlanej
  • Doświadczenie w obsłudze sieci handlowych DIY
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języków obcych

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość aktywnego uczestnictwa w dalszym rozwoju firmy
  • Pracę na stanowisku o dużej samodzielności działania
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od osiągniętych wyników
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Dostęp do karty Multisport i ubezpieczenia na życie
  • Doszkalające kursy językowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków

Regionalny Przedstawiciel Handlowy, lubelskie