Logo Pracuj.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

SRW Spółka z o.o.O firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • rozwój sprzedaży usług doradczych w branży transportowej
  • realizacja długofalowych planów prospectingowych
  • inicjowanie spotkań z decydentami w formule on-site i on-line
  • organizacja szkoleń branżowych ze wsparciem ekspertów
  • doradztwo w zakresie ustawy o czasie pracy kierowców oraz prawa pracy

Nasze wymagania

  • łatwość w nawiązywaniu relacji
  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
  • doświadczenie w sprzedaży usług w segmencie B2B
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość MS Office oraz systemów CRM
  • prawo jazdy kategorii B
  • mile widziana znajomość branży transportowej
  • otwartość na rozwój osobisty

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę i wdrożenie
  • bardzo dobre warunki finansowe i atrakcyjny system motywacyjny
  • nowoczesne warunki i narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
  • szkolenia sprzedażowe Sandler Training
  • możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • ubezpieczenie grupowe

SRW Spółka z o.o.

Jesteśmy polską firmą szkoleniowo-doradczo-rozliczeniową. Dostarczamy nowoczesne usługi dla branży transportowej.

Naszą wiarygodność potwierdzają certyfikaty ,,Rzetelna Firma” oraz ,,Firma Godna Zaufania”. Zostaliśmy nagodzeni w prestiżowym konkursie: Gazele Biznesu. Rozwijamy się od 17 lat i stale zwiększamy zatrudnienie. Dołącz do nas i rozwijaj się z nami!

Regionalny Przedstawiciel Handlowy, lubelskie