Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

SIMET S.A. O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Od ponad 50 lat specjalizujemy się w produkcji osprzętu elektroinstalacyjnego najwyższej jakości, który sprzedajemy na rynku polskim i zagranicznym. Dzięki doświadczeniu, wizji i strategii rozwoju jesteśmy wiodącym producentem puszek elektroinstalacyjnych, złączek szynowych i listew termoplastycznych. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Podstawowe zadania:

  • realizacja celów sprzedażowych i marketingowych na podległym terenie,
  • budowa i utrzymanie pozytywnych relacji z istniejącymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów,
  • analiza potrzeb klienta oraz kompleksowe wsparcie w zakresie proponowanych rozwiązań,
  • doradztwo techniczne w zakresie promowanych produktów,
  • przygotowanie i prezentacja ofert handlowych,
  • raportowanie działań i wyników do przełożonego,
  • analiza rynku elektrotechnicznego i współpraca z działem handlowym.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne,
  • mile widziane doświadczenie w branży elektrotechnicznej,
  • dobra znajomość hurtowni na podległym rynku,
  • prawo jazdy kat B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu,
  • determinacja w realizacji celów,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • otwartość na zmiany i podejmowanie wyzwań,
  • sumienne i rzetelne wykonywanie obowiązków służbowych,
  • znajomości pakietu Office.

Kandydatowi oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, stawiającej na nowoczesne rozwiązania,
  • możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu rynku instalacyjnego i elektrotechnicznego,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - szkolenia,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie (system prowizyjny),
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Od kandydatów oczekujemy CV wraz z danymi wynikającymi z art.22 ¹ § 1 Kodeksu pracy. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem poczty na adres: Przedsiębiorstwo SIMET SA 58-506 Jelenia Góra Al. Jana Pawła II 33 lub drogą elektroniczną za pomocą przycisku Aplikuj lub złożenie oferty osobiście w godzinach pracy Przedsiębiorstwa od 7:00 do 15:00 w pok. 004. Kontakt telefoniczny pod nr tel. 075 64 71 506.

Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo SIMET Spółka Akcyjna w Jeleniej Górze,  Al. Jana Pawła II 33, 58-506 Jelenia Góra. Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować w sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw przy mocy adresu e-mail : [email protected], pisemnie na adres naszej siedziby lub na kontakt telefoniczny - tel.: +48 698 642 854, kontakt pisemny, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: 58-500 Jelenia Góra, Al. Jana Pawła II 33. Pełna treść klauzuli rekrutacyjnej znajduje się na stronie www.simet.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Złożone oferty ulegają zniszczeniu po zakończonej rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy