Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Goldman RecruitmentO firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego Klienta, producenta materiałów budowlanych z sektora chemii budowlanej, poszukujemy Regionalnego Przedstawiciela Handlowego z doświadczeniem w obsłudze rynku inwestycyjnego.
Regionalny Przedstawiciel HandlowyNumer ref.: 192020/6781

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie klientów inwestycyjnych i hurtowni, rozbudowa sieci kontaktów i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych,
  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży,
  • skuteczne wdrażanie promocji i akcji marketingowych oraz oferowanie doradztwa produktowego dla klientów,
  • bieżąca obsługa hurtowni budowlanych, wykonawców, inwestycji, developerów, architektów,
  • obserwacja potrzeb rynku branży budowlanej oraz działań aktywności konkurencji.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży B2B w branży budowlanej (preferencyjnie chemia budowlana),
  • znajomość rynku budowlanego, hurtowego, inwestycyjnego (Kraków i okolice),
  • duże zdolności interpersonalne, wysoka kultura osobista, sumienność, odpowiedzialność,
  • duże zaangażowanie oraz umiejętność skutecznego planowania pracy,
  • dobra obsługa komputera,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe wraz z premią motywacyjną,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód służbowy, telefon, laptop),
  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia,
  • ubezpieczenie grupowe.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy