Logo Pracuj.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

IMAGE Skincare PolandO firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Nasza oferta skierowana jest do osób dynamicznych, samodzielnych i niezależnych, lubiących kontakt z ludźmi i podróże, odnajdujących się w sprzedaży, pragnących rozwijać swoją wiedzę i umiejętności z zakresu kosmetologii, negocjacji, prezentacji oraz sprzedaży. Jeżeli jesteś taką osobą i szukasz firmy, która stworzy Ci możliwości rozwoju osobistego i zapewni stabilność finansową aplikuj do nas.

Czekamy na Ciebie.

Nasze wymagania

  • Pokaż nam, że potrafisz poruszać się sprawnie w obszarze sprzedaży B2B,
  • Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży,
  • Wykształcenie wyższe (wykształcenie kosmetyczne będzie dodatkowym atutem),
  • Jesteś dynamiczną i komunikatywną osobą, która szybko nawiązuje otwarte i trwałe relacje z ludźmi,
  • Negocjacje handlowe i zarządzanie podległym regionem to w czym czujesz się najlepiej,
  • Potrafisz realizować założone cele i czerpiesz satysfakcję z ich przekraczania,
  • Potrafisz dzielić się wiedzą i motywować zespół,
  • Cechuje Cię odpowiedzialność, rzetelność, konsekwencja w działaniu i kreatywność,
  • Jesteś dyspozycyjny/a i posiadasz czynne prawo jazdy kat. B,
  • Posługujesz się na co dzień pakietem MS Office.

To oferujemy

  • Pracę z kosmetykami najwyższej klasy i światową marką o ugruntowanej pozycji,
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa + premie za osiągane wyniki),
  • Samochód służbowy i inne niezbędne do pracy narzędzia,
  • Nieograniczony dostęp do kosmetyków, w tym możliwość testowanie produktów nowych niewprowadzonych jeszcze na rynek,
  • Profesjonale przygotowanie do realizacji zadań oraz regularne szkolenia podnoszące poziom wiedzy i kompetencje zawodowe,
  • Szkolenia w Stanach Zjednoczonych,
  • Pracę w dynamicznej firmie nastawionej na rozwój i pogłębianie wiedzy branżowej,
  • Bardzo dobrą, pozytywną atmosferę pracy.

IMAGE Skincare Poland

Wiodąca światowa marka kosmetyków profesjonalnych, która wyznacza nowe trendy i kierunki rozwoju skutecznych kosmetyków, czołowa marka amerykańskiego rynku profesjonalnego IMAGE SKINCARE.

W Polsce działamy z sukcesem już 13 lat.

Regionalny Przedstawiciel Handlowy, lubuskie