Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Z4U sp. z o.o.O firmie

4 0006 000 brutto / mies.
  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Z4U - Gruzińskie Wody Premium - nie zawsze znaczy drogo.

Z4U sp. z o.o. to spółka celowa, która swą działalność rozpoczęła od słuchania potrzeb konsumentów. Ucząc się gustów Klientów zrozumieliśmy, iż zwracają dużą uwagę na jakość spożywanych produktów czyli dbanie o to co najważniejsze, o własne zdrowie.

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za współprace z kluczowymi klientami – detal, sieci lokalne
  • realizacja planów sprzedażowych w regionie
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • rozwój terenu poprzez maksymalizację liczby klientów o najwyższym potencjale
  • planowanie i raportowanie pracy własnej
  • monitorowanie i analiza konkurencji
  • budowanie długofalowych relacji z klientem

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży FMCG – warunek konieczny
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • gotowość do częstych podróży służbowych – praca na terenie 2 województw
  • dyspozycyjność
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • system premiowy
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • pracę w ambitnym i zgranym zespole

Ogłoszenie archiwalne