Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 01.06.2018
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 01.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Drops Print Sp. z o.o.

    Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą z branży GSM. Do swojego zespołu szukamy pasjonatów pracy, ludzi z ikrą, werwą i chęcią tworzenia czegoś nowego, ochotą na dobre życie, ciekawą i stabilną pracę  w charakterze naszych regionalnych przedstawicieli handlowych

    Opis stanowiska:

    • Reprezentowanie firmy w swoim regionie i dbanie o jej wizerunek,
    • Stały kontakt z klientami, dbanie o sprzedaż, zbieranie zamówień z powierzonego regionu.
    • Realizacja planów sprzedaży do określonych grup docelowych oraz utrzymywanie i   rozwijanie stałej współpracy z Klientami w powierzonym obszarze,
    • Pozyskiwanie nowych Klientów i rozwój sieci sprzedaży,
    • Monitorowanie płatności.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w handlu i na podobnym stanowisku w branży art. GSM.
    • Gotowość do częstych podróży służbowych,
    • Prawo jazdy B.
    • Wykształcenie min. średnie,
    • Łatwość nawiązywania kontaktów handlowych,
    • Bardzo dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista,
    • Znajomość obsługi Pakietu Ms Office,
    • Kreatywność, zaangażowanie i nietuzinkowe podejście do pracy

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne i stabilne formy zatrudnienia
    • Samochód służbowy, laptop, tel.komórkowy.
    • Rozwojowe środowisko pracy w dynamicznym i doświadczonym zespole,
    • Wsparcie marketingowe i techniczne.
    • Wynagrodzenie: pensja+prowizja od sprzedaży

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.