Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 01.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Voltea to ponad milion lamp Led które oświetlają ulice, parki, biura, osiedla i hale przemysłowe.

    Nasza obsługa klienta biznesowego to: doradztwo – projekt – dostawa lamp- montaż – serwis na terenie całego kraju.

    Aktualnie oferujemy:

    Współpracę w Dziale Sprzedaży u producenta oświetlenia w technologii LED, w rynku biznesowym na stanowisku:
    Region działania: województwo małopolskie i województwo śląskie (składając aplikację proszę wskazać województwo).

    Twoje zadania:

    • Doradztwo i sprzedaż produktów oświetleniowych znajdujących się w ofercie firmy Voltea
    • Budowa i utrzymywanie relacji z Partnerami Biznesowymi i Klientami na podległym terenie
    • Aktywne uczestnictwo w konferencjach w regionie działania

    Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie w sprzedaży B2B- minimum 2 lata
    • Prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość jej otwarcia
    • Prawo jazdy kategorii B

    Co dla Ciebie:

    • Współpraca w rozwojowej branży
    • Wdrożenie na start
    • Wsparcie w umawianiu spotkań z nowymi kontrahentami
    • System informatyczny do zarządzania kontaktami i organizacji pracy
    • Możliwość rozwoju – ścieżka pionowa Kierownik Regionu -Dyrektor Regionu
    • Stała podstawa + prowizja oraz premie za realizację indywidualnych celów
    • Narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
    • Budżet na koszty reprezentacyjne
    • Jeden dzień w tygodniu praca w systemie Home Office
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)

    bottom