Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 16.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma BardoMed - producent i dystrybutor sprzętu do fizjoterapii i rehabilitacji poszukuje kandydatów na samodzielne stanowisko:

    Sektor: Sprzęt FIZJOterapeutyczny i REHAbilitacyjny

    Opis stanowiska:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych i obsługa aktualnych klientów firmy na podległym terenie,
    • Realizacja planów sprzedażowych oraz zadań handlowych,
    • Doradztwo handlowe i techniczne w zakresie asortymentu firmy,
    • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,
    • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami.

    Wymagania:

    • Wykształcenie/znajomość/wiedza w zakresie fizjoterapii/rehabilitacji,
    • Mile widziane doświadczenie w aktywnej sprzedaży sprzętu do rehabilitacji (medycznego) oraz znajomość rynku rehabilitacyjno/fizjoterapeutycznego,
    • Doświadczenie w sprzedaży
    • Zadaniowe podejście do realizacji założonych celów,
    • Zdolności interpersonalne i negocjacyjne,
    • Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy,
    • Odpowiedzialność i rzetelność,
    • Odbyte kursy/szkolenia w zakresie sprzedaży,
    • Znajomość technik sprzedaży,
    • Obsługa komputera oraz aplikacji biurowych,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Gruntowne wdrożenie w asortyment firmy oraz szkolenia sprzedażowe,
    • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży,
    • Narzędzia pracy,
    • Wsparcie sprzedaży poprzez system marketingowy,
    • Pracę w ciekawej i rozwojowej branży.

    CV wraz ze zdjęciem prosimy kierować klikając w przycisk:

    z dopiskiem w temacie: RPH, województwo, miasto zamieszkania

    Zastrzegamy sobie, że odpowiemy jedynie na wybrane aplikacje.