Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 16.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma handlowa Boguc Construction Sp. z o.o., o stabilnej pozycji na rynku, poszukuje kompetentnych i doświadczonych pracowników:

    (branża budowlana)

    Oferujemy:

    • Ambitny zakres obowiązków oraz samodzielność w ich realizacji
    • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku, stale podążającej za nowościami technologicznymi
    • Atrakcyjne wynagrodzenie; motywujący, przejrzysty system wynagrodzeń
    • Szkolenia z najnowszych technik budowlanych
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop

    Zadania:

    • Utrzymywanie bardzo dobrych relacji z obecnymi klientami
    • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
    • Monitoring rynku, konkurencji i panujących trendów branżowych
    • Budowanie dobrego wizerunku firmy poprzez profesjonalną obsługę klientów
    • Raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Handlowego

    Oczekujemy:

    • Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym (warunek konieczny)
    • Doświadczenie w branży budowlanej będzie wielkim plusem
    • Łatwość w nawiązywaniu i budowaniu długotrwałych relacji z klientem
    • Wysoka kultura osobista
    • Silna samo-motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów
    • Sprawna obsługa komputera
    • Prawo jazdy kat.B
    • Umiejętność samodzielnego prowadzenia negocjacji handlowych
    • Zdolność identyfikacji potrzeb klienta
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez (Boguc Construction Sp. z o.o.), zgodnie z postanowieniami Ustawy z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo do ich wglądu oraz poprawiania lub całkowitego usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych."