Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

KLS S.C. O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy dynamiczną firmą o silnej i wciąż rosnącej pozycji na rynku.

Zajmujemy się serwisem odzieży roboczej.

Naszym klientom zapewniamy serwis na najwyższym poziomie.

Naszym pracownikom zapewniamy przyjazne warunki w pracy, uczciwe zasady wynagradzania, oraz godziwe zarobki.

W związku z szybkim rozwojem firmy szukamy osób na stanowisko:
Regionalnego Przedstawiciela Handlowego
Na teren województwa: małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego

Szukamy osób chcących związać się z naszą firmą na długi czas, uczciwych, otwartych i chętnych
do pracy w przyjaznym środowisku.

Twoje przyszłe zadania to:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Prowadzenie negocjacji
  • Podpisywanie umów
  • Realizowanie planów sprzedaż i raportowane swojej pracy

Wymagamy:

  • Mile widziane co najmniej 5 letnie doświadczenia w sprzedaży, najlepiej B2B
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi MS Office
  • Chęci do samodzielnej pracy
  • Najważniejsze dla nas - pozytywne nastawienie i chęć do nauki

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenie i płynne wdrożenie w powierzone obowiązki
  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód (również do użytku prywatnego), telefon, komputer
  • Możliwości rozwoju zawodowego
Zainteresowany?
Prześlij CV klikając w przycisk APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy