Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

"DUBLET" sp.j.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedaży wyznaczonych przez Dyrektora Sprzedaży i Marketingu

  • Pozyskiwanie i bieżąca współpraca z Klientami detalicznymi w podległym regionie

  • Zbieranie zamówień

  • Kontrola zapasów produktów u Klientów

  • Wprowadzanie nowych produktów do sprzedaży

  • Kontrola płatności klientów detalicznych w podległym regionie

  • Weryfikacja działań konkurencji

  • Analiza danych sprzedażowych, raportowanie wyników pracy

  • Czynny udział przy kreowaniu nowości produktowych – stała współpraca z działem Marketingu, R&D

Nasze wymagania

  • Minimum 5 letniego doświadczenia w branży budowlanej

  • Wykształcenia min. średnie, preferowane wyższe

  • Nastawienia na wynik i realizację celów

  • Znajomości technik sprzedaży

  • Znajomości nowoczesnych technologii budowlanych

  • Znajomości lokalnego rynku inwestycyjnego oraz materiałów budowlanych

  • Znajomości topografii regionu

  • Obsługi MS Office

  • Dyspozycyjności

  • Prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Praktyczne wdrożenie

  • Samochód służbowy

  • Telefon, laptop

  • Czytelny i jasny system premiowy

  • Szkolenia

"DUBLET" sp.j.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,

odwiedź naszą stronę internetową: www.dublet.com.pl

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy