Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny przedstawiciel handlowy

MENLOO firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo klientom w zakresie Fotowoltaiki,

  • Budowanie relacji z klientami i pozytywnego wizerunku firmy,

  • Aktywna sprzedaż kompleksowego produktu instalacji fotowoltaicznych Edison Energia,

  • Raportowanie wyników sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Jesteś ambitny/a, samodzielny/a i nieprzeciętny/a

  • Chcesz zarabiać b.dobre pieniądze - min. 20 tys. zł/miesięcznie,

  • Posiadasz doświadczenie i sukcesy w sprzedaży bezpośredniej B2B, B2C lub D2D,

  • Prowadzisz własną działalność gospodarczą, lub jesteś gotowy do jej otwarcia,

  • Świetnie komunikujesz się z ludźmi i jesteś otwarty/a na nowe doświadczenia,

  • Presja czasu i prędkość działania nie paraliżuje Cię a napędza,

  • Lubisz rywalizację i pracę w terenie - posiadasz wewnętrzny drive i energię,

  • Posiadasz duże pokłady motywacji wewnętrznej i energii,

  • Chcesz brać czynny udział w współtworzeniu lidera na rynku Fotowoltaki w Polsce i stać się jego częścią.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe i bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne - nieograniczone zarobki - min. 20 tys/miesięcznie, najszybciej wypłacane prowizje na rynku,

  • Akademia sprzedaży - kompleksowy pakiet szkoleń produktowo-technicznych na start i w czasie współpracy,

  • Nowoczesne narzędzia wspierające sprzedaż,

  • Najnowsza technologia i unikalny produkt, którego klienci potrzebują,

  • Stabilność dużej organizacji przy braku nonsensów korporacyjnych i polityki,

  • Możliwość rozwoju i awansu,

  • Energiczny zespół i pełne wsparcie doświadczonego managera,

  • Wiedzę i wsparcie doświadczonego zespołu,

  • Praca w najszybciej rozwijającą się organizacją fotowoltaiczną w Polsce.