Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

PHARMILL

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

aktywna sprzedaż produktów firmy w jednym z dwóch rejonów:

• PÓŁNOCNO-ZACHODNIM (obejmującym woj.: zachodniopomorskie oraz część pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego i lubuskiego)

• POŁUDNIOWYM (obejmującym woj.: opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie i część łódzkiego)

nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie relacji z klientami

prowadzenie analizy rynku pod kątem możliwości i potrzeb

planowanie strategiczne i operacyjne na swoim terenie

prowadzenie działań marketingowych

dbanie o wizerunek firmy

udział w konferencjach i seminariach

Nasze wymagania

  • doświadczenie w handlu

  • kreatywność

  • energia do działania i wyznaczania sobie coraz ambitniejszych celów

  • otwartość oraz umiejętność nawiązywania nowych relacji

  • dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem

  • chęć zdobywania wiedzy i dążenie do ciągłego rozwoju osobistego

  • umiejętność dzielenia się wiedzą

  • gotowość do częstych podróży służbowych

Mile widziane

  • wykształcenie weterynaryjne, zootechniczne lub pokrewne

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stabilne zatrudnienie

  • ubezpieczenie PZU ZDROWIE

  • pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym zespole

  • samochód służbowy

  • telefon i tablet służbowy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • samochód, telefon i tablet służbowy

PHARMILL

Pharmill to firma, które produkuje skuteczne mieszanki i preparaty wspomagające zdrowy rozwój zwierząt. Naszym celem jest maksymalizacja korzyści hodowców, z zachowaniem dobrostanu zwierząt, przy zastosowaniu składników naturalnego pochodzenia: ziół i olejków eterycznych, minerałów, witamin, substancji organicznych, których skuteczne działanie jest potwierdzone naukowo.

Przewiń do profilu firmy

Chcesz rozwijać karierę w firmie z branży weterynaryjnej i mieć wpływ na poszerzanie siatki sprzedaży produktów marki Pharmill, poprzez współpracę z ponad 1000 lekarzy weterynarii w Polsce? To świetnie! Zacznij pracę jako Regionalny Przedstawiciel Handlowy i sam wyznaczaj sobie cele!

Czekamy na Twoje CV i list motywacyjny!