Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny przedstawiciel handlowy

ZOSP RP Wytwórnia Umundurowania Strażackiego

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa obecnych i pozyskiwanie nowych kontrahentów

  • Wizyty u klientów

  • Sprzedaż i jej rozwój

  • Przygotowywanie ofert dla klientów

  • Monitorowanie rynku

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Obsługa komputerowego programu handlowego

  • Rejon działania - województwa:

  • I. pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, kujawsko-pomorskie, łódzkie

  • II. lubelskie, podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie, śląskie

  • III. opolskie, dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie minimum 1 rok

  • Prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu pojazdów

  • Dyspozycyjność ( codzienna praca w terenie tj. na obszarze wyznaczonych województw)

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Znajomość obsługi komputera

Mile widziane

Preferowane miejsce zamieszkania na terenie województwa:

I. mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego

II. małopolskiego, świętokrzyskiego

III. lubuskiego, wielkopolskiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe + prowizyjne)

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego, w tym szkolenia

  • Zapewniamy narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy)

Rejon działania: województwa

I. pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, kujawsko-pomorskie, łódzkie

II. lubelskie, podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie, śląskie

III. opolskie, dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie

ZOSP RP Wytwórnia Umundurowania Strażackiego w Brzezinach

ul Żeromskiego 3 ,95-060 Brzeziny

Przewiń do profilu firmy