Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy - marki profesjonalne b3 BrazilianBondBuilder i Pure Haircare

LUXURIOUS BRANDS DISTRIBUTION Sp. z o.o.

5 00022 000 netto (+ VAT) / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów - salonów fryzjerskich premium

  • budowanie i utrzymywanie trwałych, partnerskich relacji z klientami

  • promowanie i sprzedaż brandów profesjonalnych b3 BrazilianBondBuilder (USA) oraz Pure i Juuce (Australia)

  • dbanie o wizerunek firmy i oferowanych produktów

  • organizowanie szkoleń na obsługiwanym obszarze Polski

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista, zaangażowanie, wewnętrzna motywacja i orientacja na wynik

  • umiejętności pozyskiwania i utrzymywania długotrwałych, partnerskich relacji z klientami

  • umiejętności planowania, wyznaczania priorytetów

  • świetne umiejętności komunikacji i prezentacji

  • doświadczenie w branży fryzjerskiej, idealny kandydat powinien posiadać sieć własnych relacji z właścicielami salonów fryzjerskich premium

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od własnych wyników pracy

  • proste, stabilne i jasno określone warunki wynagrodzenia i możliwość wieloletniego utrzymania własnego portfolio klientów

  • płaską strukturę decyzyjną i wsparcie ze strony firmy w procesie sprzedaży

O nas

Luxurious Brands Distribution Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie - jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży fryzjerskiej. Oferujemy na terenie Polski w sprzedaży bezpośredniej do salonów fryzjerskich profesjonalne marki b3 BrazilianBondBuilder (USA) oraz Pure i Juuce (Australia). W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy do wieloletniej współpracy na terenie całej Polski w Dziale Sprzedaży kandydatów do pracy jako Regionalny Przedstawiciel Handlowy.