Ta oferta pracy jest nieaktualna od 174 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-03-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Browar Fortuna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.
    w związku z rozwojem firmy poszukuje:

    REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

    (województwo mazowieckie)
    Numer referencyjny: PH/Mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • realizacja celów sprzedażowych i merchandisingowych na wyznaczonym terenie
    • aktywna współpraca z klientami
    • umacnianie wizerunku firmy
    • aktywne pozyskiwanie klientów

    Wymagania:

    • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego (preferowana branża napojowa)
    • znajomość lokalnego rynku gastronomicznego, detalicznego i hurtowego
    • znajomość rynku sieciowego
    • wysoka umiejętność organizacji czasu pracy
    • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne
    • wykształcenie minimum średnie
    • odpowiedzialność, inicjatywa i nastawienie na osiągnięcie sukcesu
    • gotowość do pracy w terenie
    • posiadanie prawa jazdy kat. B – warunek konieczny

    Oferujemy:

    • pracę w segmencie alkoholi – piwa regionalne
    • profesjonalny program szkoleń
    • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premiowe
    • umowę o pracę
    • perspektywę rozwoju i możliwość awansu
    • niezbędne narzędzia: samochód służbowy, komputer, telefon

    Prosimy o nadsyłanie CV i Listu Motywacyjnego opatrzonego
    nr ref.: PH/Mazowieckie za pomocą przycisku:

    (w tytule wiadomości prosimy o inf. Imię i Nazwisko, stanowisko oraz obszar działania, na które składana jest aplikacja).

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U.  z 2002 r. Nr 101, Poz. 926 ze zm.). Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    www.browarfortuna.pl