Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Farouk Systems PolskaO firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Wierzymy, że wspólnie możemy odnieść sukces. Jeżeli posiadasz odpowiednie kompetencje, sprzedaż to Twoja pasja, jesteś pozytywnie nastawiony do współpracy klientem, a dodatkowo szukasz pracy, w której będziesz mógł rozwinąć skrzydła i dobrze zarobić, koniecznie złóż aplikację. Spotkamy się i porozmawiamy!

Jesteśmy znanym dystrybutorem amerykańskich i włoskich kosmetyków fryzjerskich. Zajmujemy się sprzedażą produktów profesjonalnych takich jak CHI, Biosilk, Alter Ego Italy, Be Hair, RR Line, Bioelixire i Mysterium.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy
poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWYNumer ref.: Miejsce pracy: woj. mazowieckie

Twoje zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie
  • rozwijanie relacji z dotychczasowymi klientami
  • poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży
  • dbanie o dobry wizerunek firmy na rynku
  • budowanie sieci dystrybucji
  • realizacja planów sprzedażowych
  • badanie potrzeb i aktywne doradztwo dla klientów

Kompetencje i cechy, których oczekujemy:

  • entuzjazm, zaangażowanie i determinacja w dążeniu do celu
  • dobra prezencja
  • otwartość i chęć do zmian
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientem
  • zdolność wysokiej samoorganizacji
  • wykształcenie min. średnie

Co oferujemy:

  • umowę o pracę lub w systemie B2B
  • regularne kursy i szkolenia
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji zawodowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • motywujący system premiowania
  • niezbędne narzędzia pracy takie jak służbowy samochód, telefon, tablet
  • satysfakcjonującą pracę z ciekawymi ludźmi

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Farouk Systems Polska moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Farouk Systems Polska moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy