Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Soreno Alina MaciejewskaO firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów Soreno na podległym regionie (do piekarni, cukierni, lodziarni)

  • kontakt z dystrybutorami

  • dbanie o wizerunek marki Soreno

  • raportowanie pracy

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat B

  • gotowość do wyjazdów służbowych

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w sprzedaży do piekarni, cukierni lub gastronomii

  • wysoka kultura osobista

  • sumienność, otwartość, komunikatywność

  • samodyscyplina i nastawienie na realizację celów

  • zamieszkanie na terenie województwa Mazowieckiego

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku lodziarskim i cukierniczym

  • wszystkie narzędzia potrzebne w pracy handlowca (auto służbowe, telefon, laptop)

  • szkolenia branżowe

  • możliwości rozwoju

Soreno Alina Maciejewska

Firma Soreno www.soreno.pl - producent koncentratów dla lodziarni, piekarni i cukierni zatrudni przedstawiciela handlowego na Region Centralny (woj. mazowieckie, wielkopolskie, łódzkie, lubelskie).

Przewiń do profilu firmy