Logo Pracuj.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Eco Trade Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja założonych celów sprzedażowych i marżowych,
  • poszukiwanie i nawiązanie współpracy z nowymi klientami na powierzonym terenie,
  • budowanie długoterminowych relacji z klientami,
  • wprowadzanie nowych produktów do klientów,
  • prowadzenie prezentacji u klientów oraz organizowanie pokazów technologicznych,
  • zapewnienie poziomu obsługi klientów zgodnego ze standardami,
  • przygotowywanie ofert handlowych, działania wspierające marketing firmy,
  • udział w targach i imprezach branżowych,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie związane ze sprzedażą i obsługą klienta, mile widziane doświadczenie w obszarze obsługi Klientów Kluczowych,
  • znajomość branży piekarniczej i cukierniczej,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych,
  • umiejętność planowania swoich zadań oraz czasu pracy,
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • gotowość do pracy w terenie,
  • prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu osobowego,
  • znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane

  • znajomość języków obcych.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju w ramach struktury firmy,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z dużym potencjałem wzrostu,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy – telefon, laptop, samochód służbowy,
  • pakiet dodatkowych benefitów m.in. ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport,
  • przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie zespołu,
  • elastyczność i swobodę w działaniu.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Eco Trade Sp. z o.o.

Eco Trade Sp. z o. o. jest liderem wśród polskich producentów mieszanek dla branży piekarniczej i cukierniczej. Od 1993 roku obsługujemy piekarnie, cukiernie oraz specjalistyczne hurtownie zarówno w Polsce, jak i w wielu krajach europejskich oraz na świecie. Dzięki naszej profesjonalnej linii technologicznej możemy oferować produkty o najwyższych standardach, a nasi wykwalifikowani technolodzy wspierają naszych klientów przy wdrażaniu wspólnych rozwiązań. Stawiamy na wykorzystanie nowych, innowacyjnych technologii oraz dynamiczny rozwój i poszerzanie horyzontów.

Jeśli spełniasz większość z tych wymagań i chcesz wspólnie z nami wyznaczać trendy na rynku, od skierowania swojej kariery na właściwą drogę dzieli Cię jedno kliknięcie!

Regionalny Przedstawiciel Handlowy, mazowieckie