Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

BIURO RACHUNKOWE SRW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż usług Biura Rachunkowego SRW Sp. z o.o. na terenie województw: Lubuskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Mazowieckie, Podlaskie

  • realizacja planów sprzedażowych

  • stałe utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami

  • spotkania z potencjalnymi klientami

  • badanie potrzeb i doradztwo dla klientów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży usług w segmencie B2B (minimum 3 lata)

  • mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym lub wykształcenie ekonomiczne

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • bardzo dobre warunki finansowe z atrakcyjnym systemem motywacyjnym (bez górnego limitu)

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

  • pakiet szkoleń wdrażających do pracy (plus wsparcie przełożonego i zespołu)

  • zespół ludzi silnie nastawionych na wyniki, którym zależy na celach grupy

  • brak wewnętrznej rywalizacji o klientów

  • ubezpieczenie grupowe

Biuro Rachunkowe SRW Sp z o.o. zajmuje się obsługą kadrowo-płacową oraz księgową we wszystkich formach od ryczałtu, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, aż do pełnej księgowości dla firm działających na terenie całej Polski. Nasza oferta obejmuje również rozliczanie pracowników delegowanych do pracy za granicę na terenie Europy.

Przewiń do profilu firmy