Logo Pracuj.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Andrea Sp.J.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie współpracy z obecnymi klientami,
  • pozyskiwanie nowych klientów na określonym terenie,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • aktywne wspieranie działań marketingowo-promocyjnych ,
  • dbanie o wysoką jakość ekspozycji towaru,
  • dbanie o wizerunek firmy i wzrost sprzedaży na wyznaczonym terenie,
  • raportowanie o wynikach sprzedaży i swojej działalności do centrali firmy,

Nasze wymagania

  • min. 2-letniego doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży FMCG ,
  • bardzo dobrej znajomości lokalnych sieci detalicznych,
  • wykształcenia minimum średniego,
  • umiejętności sprzedażowych popartych wynikami,
  • wysokiego poziomu kultury osobistej i dużej łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • prawa jazdy kat. B,
  • prowadzenia własnej działalności gospodarczej,

To oferujemy

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • system wynagrodzenia powiązany z wynikami sprzedaży, składający się z części stałej i prowizji;
  • zwrot kosztów ZUS;
  • samochód służbowy , telefon

Firma „ANDREA” istnieje na rynku jako producent wyrobów pończoszniczych od 1989 roku. Nasza obecna oferta obejmuje skarpety męskie, damskie, dziecięce i młodzieżowe oraz szeroki asortyment rajstop i podkolanówek.

Wieloletnie doświadczenie , nowoczesny park maszynowy oraz używanie wysokogatunkowych surowców zapewnia naszym produktom najwyższą jakość.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami na www.andrea.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy, mazowieckie