Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

ERBE POLSKA sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • praktyczna demonstracja aparatury endoskopowej i resekcyjnej na salach zabiegowych

  • prowadzenie projektów sprzedażowych na podległym terenie

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów w obszarze sprzedaży

  • sporządzanie ofert handlowych

  • sporządzenie raportów z bieżącej aktywności do Product Managera Działu Endoskopii który będzie bezpośrednim Przełożonym

  • aktywne monitorowanie aktywności i zdarzeń na rynku i współpraca w tym zakresie

  • uczestnictwo w szkoleniach stanowiskowych organizowanych przez firmę

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ,preferowane techniczne (bioinżynieria, mechanika ,robotyka)

  • ale również medyczne szeroko pojęte kierunkowe

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na bloku operacyjnym

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikacyjnym B2

  • brak przeciwskazań do pracy na sali operacyjnej

  • ugruntowana znajomość branży aparatury medycznej i jej specyfiki poparta faktami

  • doświadczenie w pracy z personelem medycznym lekarzy i pielęgniarek oraz działów aparatury medycznej

  • znajomość procedur przetargowych na rynku lecznictwa zamkniętego

  • umiejętność nawiązywania kontaktów i pozyskiwania klientów poprzez kapitał wiedzy i umiejętności

  • zacięcie edukacyjne i nastawienie na liczne szkolenia stanowiskowe

  • wysoka kultura osobista w mowie ,piśmie i komunikacji

  • gotowość do podróżowania służbowego ale nie dalej niż następne województwo

  • reprezentowanie firmy na zjazdach , sympozjach i workshopach z zakresu ginekologii,chirurgii,urologii,endoskopii,pulmonologii

  • czynne prawo jazdy kat.B

  • Atutem będzie:

  • doświadczenie w sprzedaży aparatury laparoskopowej oraz do resekcji w urologii i ginekologii oraz chirurgii

  • potwierdzone doświadczenie w prezentacjach i demonstracjach podczas instalacji

  • wiedza z anatomii człowieka układów płciowego ,moczowego oraz pokarmowego

  • własne udokumentowane ważne dokonania sprzedażowe lub edukacyjne

To oferujemy

  • bardzo stabilne zatrudnienie w jednej z najstarszych firm aparatury medycznej (elektrochirurgia) na świecie i na polskim rynku

  • pracę bardzo ciekawą dającą szansę na rozwój i przede wszystkim satysfakcję ale też poczucie sprawczości i wspierania codziennej pracy lekarzy i pielęgniarek

  • pracę w unikalnym zespole wielopokoleniowym gdzie Pracownik i jego prawa i dobrostan są należycie respektowane

  • pracę w zespole opartym na prawdziwym parytecie płci

  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji i system szkoleń w Erbe Academy Tubingen zdalnie i stacjonarnie

  • wysokiej klasy narzędzia pracy w tym samochód służbowy AUDI A4 AVANT zamawiany po okresie próbnym 3 miesięcznym oraz 6 miesięcznym okresie pracy na czas określony

  • znakomitą wręcz unikalną atmosferę pracy w wielopokoleniowym zespole najwyższej na rynku klasy specjalistów z elektrochirurgii i endoskopii

  • wsparcie Sales i Produkt Menedżera

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe 2 dni płatnego urlopu wypoczynkowego już w pierwszym roku pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające rynkowemu oraz ambitny system prowizyjny

  • nagrody jubileuszowe i premie okazjonalne indywidualne uzasadnione wynikiem lub osiągnięciem

O nas

ERBE założona w 1851 roku w Tubingen (Niemcy) jest najstarszym na świecie producentem diatermii chirurgicznych i szerokiej gamy podsystemów (przystawka argonowa,ewakuator dymów,nóż wodny,) dla wszystkich dziedzin chiurgii i gastroenterologii. W tym roku ERBE Polska obchodzi 30 -lecie działalności na rynku polskim. Sprzedajemy serwisujemy ale przede wszystkim edukujemy lekarzy i pielęgniarki z zakresu bezpieczeństwa w elektrochirurgii . Nasze warsztaty oraz workshopy laparoskopowe na sali operacyjnej z ginekologii są na najwyższym poziomie merytorycznym i przyczyniają się do podniesienia poziomu wiedzy i umiejętności polskich lekarzy i pielęgniarek. W związku z dynamicznym szybkim powiększeniem naszego portfolio rozpoczynamy promocje i sprzedaż pełnej wieży laparoskopowej 2D z innowacyjnymi modułami wspartymi energią dostarczaną przez nasz flagowy aparat VIO3 oraz zielenią indocyjaninową 4K.Ponadto rozpoczynamy promocję całego portfolio dla resekcji monoi bipolarnej w urologii i ginekologii wsparte naszymi najnowszymi torami wizyjnymi oraz energią zasilaną z diatermii VIO3.Zatrudniamy ludzi naprawdę sumiennych oraz kreatywnych którzy potrafią się również rozwijać i samokształcić. Stawiamy na ludzi którzy będą potrafili współpracować z działem elektrochirurgii zyskując dodatkowe wsparcie i tworząc wyjątkowej synergii kompetencji i siły sprzedażowej co zostało już potwierdzone w pierwszym okresie tworzenia Działu Endoskopii. ERBE to synonim najwyższej jakości którą codziennie doceniają pielęgniarki oddziałowe,lekarze i działy techniczne szpitali.