Oferta pracy

Regionalny przedstawiciel handlowy – Medical Division

Drager Polska Sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie portfolio produktów na podległym terenie w celu realizacji planów sprzedażowych,

  • Prowadzenie i nadzór nad realizacją projektów handlowych,

  • Koordynacja procesu instalacji,

  • Ścisła współpraca z back office, logistyką oraz z działem zamówień publicznych,

  • Wsparcie i współpraca z działem marketingu,

  • Nawiązywanie, utrzymywanie oraz dbanie o relacje i kontakty z klientami na podległym terenie,

  • Aktualizacja systemu zarządzania relacji z klientami (CRM),

  • Czynny udział w realizacji strategii marketingowej (uczestnictwo w kongresach, konferencjach).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe medyczne lub pokrewne),

  • Doświadczenie w sprzedaży (dodatkowym atutem będzie znajomość rynku szpitalnego),

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych,

  • Znajomość pakietu MS Office, CRM,

  • Wysoki poziom kultury osobistej, otwartość na zmiany,

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Prawo Jazdy kat. B (czynne).

To oferujemy

Będąc międzynarodową korporacją branży medycznej i technologii ochrony życia i zdrowia zatrudniającą ponad 13,000 pracowników w świecie, możemy zaoferować Ci atrakcyjne stanowisko pracy. Przykładamy uwagę do planowania indywidualnej ścieżki rozwoju dla Ciebie oraz dopasowanego pakietu benefitów. Dbamy o stałe tworzenie przyjaznej i zdrowej atmosfery pracy, która umożliwi Ci rozwój i da wiele satysfakcji z pełnionych obowiązków.

Jako kandydatowi możemy zaoferować Ci atrakcyjne stanowisko pracy, na które składa się:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- Praca w pełnym wymiarze,

- Szkolenia produktowe,

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Profesjonalne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon)

- Indywidualna ścieżka rozwoju,

- Pakiet ubezpieczeń,

- Wewnętrzne programy motywacyjne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

Praca będzie świadczona przez Pracownika na terenie województw: małopolskiego, śląskiego i świętokrzyskiego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.