Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy NI

thyssenkrupp Elevator Eastern Europe GmbHO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż nowych urządzeń - dźwigi i schody ruchome

  • Promowanie produktów firmy wśród inwestorów, architektów i generalnych wykonawców;

  • Analizę rynku budowlanego oraz poszukiwanie nowych Klientów;

  • Spotkania i budowanie trwałych relacji z Klientem;

  • Dobór urządzeń dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta;

  • Opracowywanie ofert handlowych i koordynację uzgodnień projektowych;

  • Prowadzenie negocjacji zakończonych podpisaniem umowy;

  • Współpracę z działem back office;

  • Prowadzenie ewidencji działań sprzedażowych z wykorzystaniem narzędzi i systemów zalecanych przez firmę;

  • Wspieranie Kierownika Montażu podczas realizacji projektów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w sprzedaży w branży technicznej (preferowana branża budowlana)

  • Znajomości jęz. angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację

  • Wykształcenia wyższego, preferowany minimum inżynier;

  • Znajomości pakietu MS Office, mile widziany AutoCAD;

  • Czynnego prawa jazdy kat. B;

  • Gotowości do odbywania podróży służbowych;

  • Umiejętności negocjacyjnych

  • Samodzielności, inicjatywy, ukierunkowania na rezultat.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w ramach międzynarodowego koncernu;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system motywacyjny uzależniony od uzyskiwanych efektów pracy;

  • Narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop;

  • Szkolenia w zakresie produktu, wsparcie działu technicznego i montażowego w realizacji zadań.

  • Bogaty pakiet socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy