Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy (obszar północno-wschodni)

Sivantos Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów podczas spotkań w terenie i poprzez kontakt telefoniczny oraz podtrzymywanie relacji z tymi klientami- podległy obszar: Polska północno-wschodnia,

  • Prezentowanie produktów (aparatów słuchowych, akcesoriów, oprogramowania) w czasie spotkań z klientami,

  • Sporządzanie raportów sprzedażowych, raportów z wizyt,

  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych,

  • Monitorowanie rynku (pod kątem potrzeb, nowości),

  • Aktywna współpraca z Biurem Obsługi Klienta.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (wykształcenie kierunkowe - protetyka słuchu, będzie dodatkowym atutem),

  • Miejsce zamieszkania okolice Łodzi lub Warszawy,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w sprzedaży B2B,

  • Czynne prawo jazdy kat.B,

  • Praktyczna znajomość wykorzystania programów pakietu MS Office,

  • Wysoka kultura osobista, zdolności interpersonalne i komunikacyjne,

  • Umiejętności analityczne, zdolność diagnozowania i kreowania potrzeb,

  • Zaangażowanie w tworzenie wizerunku firmy.

To oferujemy

  • Ciekawą i dynamiczną pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Kontakt z nowoczesnymi i zaawansowanymi technologiami,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym,

  • Dodatkowe świadczenia:

  • prywatna opieka medyczna, karta Multisport (z możliwością wykupienia karty dla dowolnej osoby towarzyszącej), możliwość ubezpieczenia na życie w kilku opcjach na preferencyjnych warunkach, bonus świąteczny, bonus wakacyjny, dofinansowanie kształcenia,

  • Samochód służbowy (również na użytek prywatny).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

WS Audiology jest organizacją założoną w 2019 roku w wyniku połączenia Sivantos i Widex - WS Audiology łączy ponad 140 lat doświadczenia i wiedzy. Jako światowy lider, naszą ambicją jest uwolnienie ludzkiego potencjału poprzez produkcję najwyższej klasy, innowacyjnych aparatów słuchowych. Połączenie firm daje nam nowe możliwości rozwoju i powoduje, że stajemy się jednym z trzech największych producentów tego typu urządzeń na świecie.

Obecnie, nasza firma zatrudnia ok. 11 000 pracowników na całym świecie i zapewnia wsparcie dla ponad 700 milionów pacjentów z problemami słuchu.

Nasz zakład produkcyjny w Poznaniu to najnowocześniejsze w Polsce centrum, które produkuje aparaty marki SIGNIA, SIEMENS i AUDIO SERVICE, natomiast w Komornikach znajduje się nasze Europejskie Centrum Dystrybucji odpowiedzialne za dystrybucję aparatów i dodatkowych produktów na rynek europejski.

Przewiń do profilu firmy