Oferta pracy

regionalny przedstawiciel handlowy

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Energia, otwartość, nastawienie na realizację celu - to Twoje cechy? Wykorzystaj je i przekuj w sukces. Nasz Klient - hurtownia oraz producent zabawek poszukuje regionalnego przedstawiciela handlowego. Zapoznaj się z ogłoszeniem i aplikuj - może to właśnie Ciebie szukamy?

regionalny przedstawiciel handlowyNumer ref.: /28/09/2020/AJ/54754
zadania
  • utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami firmy
  • pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych (detal/hurt/online) na terenie woj.: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, mazowieckiego, lubuskiego
  • dbanie o poprawną ekspozycję towarów u klienta (merchandising)
  • współpraca z działem marketingu w celu efektywnej promocji produktów
  • realizacja planów sprzedaży
  • raportowanie wyników i działań
oczekujemy
  • doświadczenia w sprzedaży B2B
  • prawa jazdy kat. B
  • gotowości do pracy mobilnej
  • dobrej znajomości MS Office
  • otwartości i pewności siebie, umiejętności pracy w zespole
  • pracowitość i nastawienie na cel na pewno zostanie dostrzeżone i wynagrodzone

oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy: auto służbowe, laptop, telefon, tablet, internet bezprzewodowy
  • szkolenia produktowe oraz przyjazny system wdrożenia - w pierwszym okresie możesz uczyć się od najlepszych podczas spotkań z klientami
  • szkolenia zewnętrzne
  • elastyczne podejście - brak KPI, dużą samodzielność
  • pracę w energicznym zespole w dynamicznie rozwijającej się organizacji
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy