Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

EMERGOO firmie

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Specjalista

Firma działająca w branży materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych w związku dynamicznym rozwojem kanału sprzedaży poszukuje osób na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • rozbudowa sieci sprzedaży oraz obsługa kluczowych klientów firmy,
  • przygotowanie, prezentowanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy,
  • współtworzenie oraz realizowanie polityki handlowej Firmy,
  • realizacja założonych celów sprzedażowych Firmy
  • bieżące monitorowanie rynku i działań konkurencji oraz efektywności prowadzonych działań,
  • umiejętności analizowania, wyciągania wniosków i przekładania ich na konkretne działania,
  • umiejętności rozwiązywania problemów i kreatywności,
  • prowadzenie szkoleń dla klientów z oferowanego przez Firmę asortymentu,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy.
  • aktywna współpraca z działami firmy odpowiedzialnymi za obsługę klienta oraz magazynem

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży w branży wykończeniowej
  • dobrej znajomości rynku sieciowego i hurtowego,
  • wysokich poziomu umiejętności sprzedażowych i łatwości nawiązywania kontaktów,
  • wytrwałości w dążeniu do celu oraz zaangażowania w pracę,
  • dobrego zorganizowania,
  • dyspozycyjności i gotowości do wyjazdów służbowych,
  • wykształcenia minimum średniego
  • prawa jazdy kat. B.

W zamian oferujemy:

  • pracę w Firmie stawiającej na długoletnie, bliskie, oparte na szacunku i zaufaniu relacje ze swoimi pracownikami, ich dużą samodzielność i atrakcyjnie wynagradzającej za osiągane sukcesy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej, prowizji od wyników sprzedaży oraz comiesięcznych zadań indywidualnych
  • wszelkie narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon itp.,
  • szybkość i elastyczność we wspieraniu wszelkich inicjatyw pomocnych w osiąganiu sukcesów sprzedażowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne