Ta oferta pracy jest nieaktualna od 65 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • opolskie
  • Specjalista
  • 2017-11-20

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Labote

Labote jest Firmą działającą w branży kosmetycznej. Zajmujemy się dystrybucją produktów profesjonalnych, dedykowanych głownie do salonów fryzjerskich i kosmetycznych. W związku z nowymi projektami, planujemy rozwój struktur sprzedaży w ternie i chcemy zaprosić nowe osoby do Naszego Zespołu.

Praca na podanym stanowisku to nie tylko sprzedaż. Z tego powodu poszukujemy osób otwartych, kreatywnych, angażujących się w projekty, otwartych na zmiany, znających trendy w branży, interesujących się kosmetyką, makijażem, fryzjerstwem, modą.

Region: opolskie
Opis stanowiska:
  • obsługa i rozwój aktualnej bazy klientów
  • realizacja założeń i strategii Firmy
  • zarządzanie sprzedażą i projektami na podległym terenie
  • raportowanie, analiza rynku
  • organizacja szkoleń, targów, pokazów branżowych
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym – pożądane w branży kosmetycznej
  • kompetencje niezbędne do pracy w terenie na stanowisku handlowym
  • znajomość j. angielskiego będzie mocnym atutem
  • ukierunkowanie na rozwój
Oferujemy:
  • wyposażenie niezbędne do pracy na stanowisku w terenie
  • stałe warunki zatrudnienia, dodatkowy system prowizyjny
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje, poziom wiedzy branżowej, możliwość rozwoju zawodowego
  • samodzielne stanowisko i konieczny suport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk "APLIKUJ".

Wymagane dokumenty: CV oraz List Motywacyjny.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Labote Patrycja Wacławczyk z siedzibą w Będzinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Labote Patrycja Wacławczyk z siedzibą w Będzinie przy ul. Szkolnej 11A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.