Ta oferta pracy jest nieaktualna od 255 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny przedstawiciel handlowy

  • opolskie
  • Specjalista
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Hanbud powstała na początku lat 90-tych i początkowo działała jako dystrybutor materiałów budowlanych. W roku 2005 rozpoczęliśmy własną produkcję blach dachowych i trapezowych. Sukcesywnie powiększając asortyment produkcyjny dołączyliśmy do czołowych producentów wyrobów stalowych w Polsce.

    W swojej ofercie produkcyjnej oprócz pokryć dachowych posiadamy również ogrodzenia, profile konstrukcyjne Z i C oraz bilbordy reklamowe. Jesteśmy także producentem profili do suchej zabudowy. Szczegóły naszej oferty produktowej można znaleźć na stronach internetowych: www.hanbud-dachy.pl, www.tanie-blachy.pl,

    W naszej strukturze organizacyjnej posiadamy wydzielaną spółka, która jest producentem profesjonalnych maszyn do przetwórstwa blach. Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie internetowej www.zaprom.pl

    W związku z rozbudową struktur sprzedaży poszukujemy ambitnych i nastawionych na profesjonalną obsługę klienta, kandydatów na stanowisko:

    Regionalny Przedstawiciel Handlowy
    obszar działania Polska południowa – Śląskie
    Miejsce pracy: woj. Opolskie, Śląskie, Dolnośląskie

    Opis stanowiska:

    • Realizacja założonych planów sprzedaży w oparciu o asortyment firmy;
    • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez aktywne działania w wyznaczonym regionie;
    • Budowanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami firmy;
    • Doradztwo techniczne w zakresie oferty produktowej firmy;
    • Realizacja projektów marketingowych mających na celu optymalizację sprzedaży;

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wymagane: udokumentowanego doświadczenia w sprzedaży hurtowej pokryć dachowych;
    • Znajomości i sieć kontaktów rynku dystrybucyjnego i wykonawców;
    • Wykształcenia min. Średniego;
    • Umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji;
    • Pełnego zaangażowania w dążeniu do osiągania celów sprzedażowych;
    • Gotowości do pracy w terenie;
    • Prawa jazdy kat. B;

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Samodzielne stanowisko pracy podległe Dyrektorowi Handlowemu;
    • Motywujący system wynagrodzeń uzależniony od wyników;
    • Narzędzia pracy takie jak samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy;
    • Szkolenia i coaching podnoszące kwalifikacje;
    • Pracę w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej;

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002r., nr 101, poz 926 ze zmianami.)”.