Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

HANBUD SP. Z o.o.O firmie

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Hanbud jest czołowym producentem wyrobów stalowych w Polsce. Specjalizujemy się w produkcji blachodachówek, paneli dachowych, blach trapezowych oraz profili do suchej zabudowy. Produktami naszej firmy są również metalowe sztachety  oraz nowoczesne ogrodzenia żaluzjowe. Hanbud z powodzeniem eksportuje swoje produkty do krajów ościennych jak również na południe

W związku z rozbudową struktur sprzedaży poszukujemy ambitnych i nastawionych na profesjonalną obsługę klienta, kandydatów na stanowisko:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy Numer ref.: CZECHY, SŁOWACJA + Polska Południowa

Opis stanowiska:

  • Realizacja założonych planów sprzedaży w oparciu o asortyment firmy;
  • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez aktywne działania w wyznaczonym regionie;
  • Budowanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami firmy;
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferty produktowej firmy;
  • Realizacja projektów marketingowych mających na celu optymalizację sprzedaży;
  • Miejsce pracy: woj. Opolskie, Śląskie, Dolnośląskie, Małopolskie; Czechy; Słowacja

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wymagane: udokumentowanego doświadczenia w sprzedaży hurtowej pokryć dachowych;
  • Wymagane: bardzo dobra znajomość języka czeskiego i słowackiego
  • Zaangażowania i energii w wykonywane zadania;
  • Znajomości i sieć kontaktów rynku dystrybucyjnego i wykonawców;
  • Wykształcenia min. Średniego;
  • Umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji;
  • Pełnego zaangażowania w dążeniu do osiągania celów sprzedażowych;
  • Gotowości do pracy w terenie;
  • Umiejętności wykonywania działań handlowych przez telefon.
  • Prawa jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Samodzielne stanowisko pracy podległe Dyrektorowi ds. Sprzedaży;
  • Motywujący system wynagrodzeń uzależniony od wyników;
  • Narzędzia pracy takie jak samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy;
  • Szkolenia i coaching podnoszące kwalifikacje;
  • Pracę w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej;
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy