Logo Pracuj.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

MEWA Textil-Service Sp. z o.oO firmie

  • opolskie
    opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Prezentacja oferty handlowej
  • Realizowanie planów sprzedażowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Raportowanie wyników w systemie CRM

Nasze wymagania

  • Posiadasz bogate doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (B2B)
  • Chętnie podejmujesz nowe wyzwania i konsekwentnie dążysz do realizacji postawionych celów
  • Samodzielność, dynamizm i pewność siebie to Twoje drugie imię
  • Łatwo nawiązujesz kontakty
  • Zawsze dążysz do realizacji planów sprzedażowych
  • Chcesz pracować w branży z nadzwyczajnymi szansami rozwoju
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B oraz umiejętność obsługi komputera

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie będącej światowym liderem w swojej branży
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń złożony z podstawy, prowizji i premii za wykonanie planu
  • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, multisport, ubezpieczenie na życie)
  • Niezbędne narzędzia do skutecznej pracy (m.in. iPhone, laptop, samochód służbowy)
  • Wspaniałą atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • dofinansowanie wypoczynku
  • premia roczna

MEWA Textil-Service Sp. z o.o

Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym, które docenia wartości. Jako usługodawca nowoczesnego zarządzania w branży tekstylnej mamy czołową pozycję w Europie. W 44 lokalizacjach oferujemy pełny serwis dla firm, zaopatrując je w tekstylia przemysłowe. Nasz sukces zawdzięczamy zatrudnionym u nas 5200 pracownikom. Co nas wyróżnia: nieustanny rozwój, dzięki któremu zapewniamy naszym pracownikom bezpieczne i perspektywiczne miejsca pracy. Stwarzamy szanse pracownikom, którzy wspólnie z nami chcą osiągnąć więcej.

Obecnie poszukujemy zmotywowanych kandydatów (Panie/Panów) do pracy na stanowisku: Regionalny Przedstawiciel Handlowy.

Region: województwo opolskie

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą i spełniających przedstawione wymagania zapraszamy do przesyłania zgłoszeń zawierających CV.

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Regionalny Przedstawiciel Handlowy, opolskie