Regionalny przedstawiciel handlowy

Drop S.A.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych poprzez aktywne prowadzenie sprzedaży produktów oferowanych przez firmę

  • Rozwój podległego rynku poprzez pozyskiwanie nowych odbiorców na swoim obszarze działania

  • Aktywna sprzedaż produktów w kanałach tradycyjnych.

  • Prezentowanie oferty handlowej w oparciu o analizę potrzeb klienta.

  • Przyjmowanie zamówień podczas wizyt handlowych, kontrolę realizacji dostaw, monitorowanie poziomu należności u klientów

  • Analizę rynku oraz monitorowanie działań konkurencji na podległym rejonie działania

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku detalicznego oraz doświadczenia w obsłudze hurtowni i dystrybutorów ,

  • Gotowość do pracy w terenie.

  • Zmysł handlowy, pozytywnej osobowości i nastawienia na osiąganie celów.

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i prowadzeniu rozmów telefonicznych.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Oprócz wynagrodzenia podstawowego -premię uzależnioną od wyników,.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę.

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku - samochód służbowy 5-cio osobowy (również do użytku prywatnego), telefon, tablet

Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Drop S.A.

Firma DROP SA z siedzibą w Ostrzeszowie jest jednym z większych przedsiębiorstw branży drobiarskiej w Polsce.

Przewiń do profilu firmy