Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer Sprzedaży - Partner

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 2019-05-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Osiągasz sukcesy w sprzedaży produktów/usług klientom firmowym i wiesz, że jesteś dobry w tym, co robisz?

    Chciałbyś przestać pracować dla kogoś i zacząć pracować dla siebie? Chcesz zacząć budować swój biznes w atrakcyjnej branży i w oparciu o sprawdzony model biznesowy?

    Jeśli tak, to jesteś osobą, której szukamy.

    Chcemy nawiązać długoletnią współpracę z osobą, która lubi wyzwania, jest zdeterminowana do osiągania swoich celów, lubi sprzedaż oraz chce osiągać wysokie przychody pomagając klientom biznesowym w realizacji ich przedsięwzięć.

    Od przeszło 19 lat specjalizujemy się w gwarancjach ubezpieczeniowych dedykowanych przedsiębiorcom realizującym różne kontrakty min. budowlane. Działamy na rynku wartym 950.000.000 zł, oferując atrakcyjne usługi dla Klientów Biznesowych. Tworzymy organizację z atrakcyjnym modelem rozwoju zawodowego dla naszych współpracowników.

    Proponujemy Ci współpracę biznesową z możliwością wyłączności w danym województwie, sprawdzony i dochodowy model biznesowy oparty na wartościowej usłudze kierowanej do naszych klientów, przewagę konkurencyjną oraz duże wsparcie szczególnie w okresie początkowym.

    Kluczowe zadania Partnera:

    • pozyskiwanie Klientów biznesowych na gwarancje ubezpieczeniowe w oparciu o gotową bazę danych
    • obsługa lead’ów z kampanii online oraz rozwiązań własnych Partnera i Centrali CEBrokers
    • badanie potrzeb Klientów w celu przedstawienia najlepszych rozwiązań w zakresie uzyskania gwarancji
    • pomoc Klientom w całym procesie: od kompletowania dokumentów do uzyskania i dostarczenia gwarancji
    • obsługa posprzedażowa (wizyty u Klientów, badanie jakości obsługi przez Centralę)
    • utrzymywanie stałych, przyjaznych relacji z pozyskanymi Klientami.

    Budowanie i rozwój regionalnego oddziału CE Brokers zgodnie ze standardami firmy:

    • realizacja celów sprzedażowych uzgodnionych z centralą firmy
    • rekrutacja i zarządzanie pracownikami do obsługi logistycznej
    • raportowanie wyników sprzedaży, bieżącej działalności Partnera
    • reprezentowanie marki CE Brokers w regionie oraz dbałość o jej pozytywny wizerunek.

    Jakie mamy wymagania dotyczące Twojego doświadczenia ?:

    • min 3 lata doświadczenia w sprzedaży produktów/usług B2B poparte wynikami
    • mile widziane doświadczenie w branży produktów finansowych dla biznesu lub w branży budowlanej
    • mile widziana wiedza z zakresu produktów finansowych
    • aktywne prawo jazdy kat B

    Jakich cech szukamy u Partnera ?:

    • optymistycznego nastawienia
    • efektywnego działania i realizacji celów przy optymalnym zużyciu zasobów
    • okazywania szacunku w relacjach z ludźmi
    • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i samomotywacji
    • umiejętności rozwiązywania problemów i dużej autonomii w działaniu
    • przejawiania własnej inicjatywy i kreowanie pomysłów
    • nastawienia na ciągłe podnoszenie własnych kwalifikacji
    • własnej inicjatywy w działaniu

    Co oferujemy Partnerowi w ramach współpracy ?:

    • umowę agencyjną B2B;
    • podstawę wynagrodzenia na okresie próbnym w kwocie do 5.000 zł + należną prowizję;
    • możliwość uzyskania wyłączności w zakresie współpracy na konkretnym województwie;
    • zadaniowy i elastyczny czas pracy;
    • dostępność dla centrali firmy w godzinach 8-17 w dni robocze;
    • stałe wsparcie produktowe i sprzedażowe
    • kompleksowy proces wdrażania do modelu biznesowego firmy;
    • dostęp do CRM z “bazą leadów” pozyskiwaną z działań online’owych;
    • wsparcie asystentki - po okresie próbnym

    Jeśli chcesz rozpocząć z nami rozmowy, zachęcamy do napisania indywidualnego CV i Listu motywacyjnego. Doceniamy osoby, które pokazują, że im zależy. Nam też zależy na klientach i współpracownikach stąd też nasze indywidualne podejście do współpracy.

    Chcemy współpracować tylko z osobami, które wyznają podobne do nas wartości i zasady w biznesie. Pokaż, że Ci zależy na współpracy i napisz List motywacyjny z serca, a nie z szablonu.

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, formularzu oraz liście motywacyjnym do celów związanych z procesem rekrutacji obecnej i przyszłej zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

    bottom